Факультет транспортних технологій і систем був організований 1930 року і спочатку мав назву «Експлуатаційний». Але з часом змінювалися потреби народного господарства , акценти в освітніх програмах із підготовки фахівців для морегосподарського комплексу країни. 1978 року факультет отримав назву «Факультет управління морським транспортом», а з 2001 року — «Факультет транспортних технологій і систем». Функціонують денна та заочна форми навчання.

Факультет транспортних технологій і систем готує фахівців для роботи на підприємствах транспортного комплексу України. Отримані у процесі навчання знання дозволяють випускникам вирішувати складні організаційно-технічні завдання підвищення ефективності функціонування морегосподарського комплексу країни і суміжних видів транспорту, а також формують системний підхід до вирішення проблем поліпшення якості транспортного обслуговування та підвищення конкурентноспроможності підприємств транспорту.

На факультеті навчаються студенти з Азербайджану, Китаю, В'єтнаму, Туреччини, Греції, Молдови, РФ, Грузії, Туркменістану та багатьох інших країн.

Випускники факультету працюють стивідорами і диспетчерами, технологами та керівниками перевантажувальних комплексів у морських портах, очолюють відділи та служби судноплавних, агентських, брокерських, крюїнгових та сюрвеєрських компаній, працюють у науково-дослідних і конструкторських організаціях, у морських представництвах в Україні та за кордоном, у центральному апараті Міністерства інфраструктури та Адміністрації морських портів України.

Декан факультету

Савельєва
Ірина Владиславівна
 


доктор економічних наук,
доцент

 

Положення про факультет

Режим роботи деканату факультету транспортних технологій і систем

понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.30

технічна перерва: 12.00 - 13.00

Контакти деканату факультету транспортних технологій і систем

65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ауд. 311 лаб. корп., ОНМУ.

тел .: + 38 (048) 728-31-28

Наверх