Програма імені Фулбрайта в Україні пропонує наступні можливості для громадян України:
Fulbright Scholar Program надає можливості проведення наукового дослідження в американських університетах терміном від 4 до 9 місяців.
Fulbright Graduate Student Program надає стипендії студентам на 1 - або 2-річні академічні програми з отримання ступеня магістра наук або мистецтв в американських університетах.
Fulbright Faculty Development Program надає можливості вченим і фахівцям проводити наукові дослідження, брати участь у процесі та розробці навчальних планів.
International Fulbright Science and Technology Award надає фінансування студентам з усього світу для навчання у провідних університетах США для досягнення ступеня PHD.
Fulbright Scholar in Residence Program дає можливість запросити вчених і фахівців з-за кордону для читання лекцій в американських коледжах та університетах протягом одного семестру або одного академічного року.
Fulbright New Century Scholars Program налагоджує нові зв'язки між науковцями та фахівцями з різних країн світу, які працюватимуть разом для вирішення питань та проблем, які особливо важливі для людства. Вчені з усього світу мають можливість працювати індивідуально і в групах для вирішення важливих питань у міжнародному контексті.
The Kennan Institute at the Woodrow Wilson International Center for Scholars Разом з Програмою Фулбрайта надають грант для проведення досліджень в галузі гуманітарних та соціальних досліджень, які здійснюватимуться в Центрі міжнародних наукових обмінів імені Вудро Вільсона у Вашингтоні, округ Колумбія.
Програми запрошення американських вчених:
US Fulbright Scholar Program. Українські освітні установи можуть запросити американських фахівців різних галузей знань для читання лекцій студентам протягом одного або двох семестрів.
US Fulbright Specialist Program Українські науково-дослідні та освітні установи можуть залучити американських фахівців до розробки освітніх програм та навчальних курсів, планування навчальних програм. Програма передбачає фінансування запрошеного фахівця протягом від двох до шести тижнів.

http://www.fulbright.org.ua

Наверх