Благодійний фонд на підтримку морської освіти і науки «Одеський інститут інженерів морського флоту» є некомерційною благодійною організацією, створеною на засадах добровільних і безоплатних пожертвувань.

Засновником Благодійного фонду на підтримку морської освіти і науки «Одеський інститут інженерів морського флоту» є Пугачов Сергій Олександрович випускник 1984р. факультету управління морським транспортом.

Головна мета – здійснення благодійної діяльності в інтересах студентів і викладачів навчальних закладів у галузі морської освіти та науки, зокрема Одеського національного морського університету.

Предмет діяльності – підтримка та заохочення розвитку національної освіти, науки та інформаційних технологій.

Благодійний фонд на підтримку морської освіти і науки «Одеський інститут інженерів морського флоту» співпрацює з Одеським національним морським університетом з 2009 року. За три роки співпраці завдяки фінансовій та натуральної допомоги Благодійного фонду студенти університету брали участь у міжнародних студентських конференціях, кафедри, лабораторії, видавництво університету поповнилися сучасними термінальними системами і новим обладнанням, викладачі університету отримували матеріальну допомогу і т.д.

Нашим завданням є перетворення університету в центр інновацій і технологій морської галузі, зміцнення статусу провідної морського ВНЗ країни щодо забезпечення підприємств морської галузі якісним кадровим та науковим потенціалом. Для досягнення поставленої задачі нам потрібна всебічна допомога колишніх студентів і небайдужих фахівців морської галузі, готових на співпрацю з Одеським національним морським університетом в різних його формах, у тому числі і надання фінансової підтримки. Можливо, у нас вийде спільно вирішити поставлену задачу і підвищити її значимість, об'єднавши Ваші зусилля і зусилля інших людей, готових допомогти морському освіті і науці і зробити даний проект відомим для максимальної кількості випускників Одеського Водного.

Якщо Ви готові перерахувати університету благодійну допомогу, то направити її можна на вказаний нижче розрахунковий рахунок:

 

Благодійний фонд на підтримку
морської освіти і науки

«Одеський інститут інженерів морського флоту»
65014, г. Одесса, Лідерсовський бульвар, 19, Код ЄДРПОУ 36612856, п / р 26001000065104 в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023.
Призначення платежу «Благодійна допомога».

 

Для тих, хто бажає надати підтримку ми завжди готові відповісти на питання. Контактною особою від університету є помічник ректора Корнієць Тетяна Євгенівна (тел. +38 048-728-25-66; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Наверх