Судномеханічний факультет ОНМУ існує з дня створення університету і готує інженерів-механіків. Профілі фахівців — експлуатація суднових енергетичних установок, організація і управління судноремонтним, суднобудівним виробництвом на підприємствах морського транспорту, технічне обслуговування флоту, ремонт суднового обладнання, проектування суднових установок, механізмів і силових систем. Функціонує денна та заочна форми навчання.

Сучасна професійна підготовка суднових механіків вимагає освоєння новітніх наукових досягнень і спирається на прогресивні методичні розробки, сучасну лабораторну базу, навчальні майстерні і машинний зал.

Судномеханічний факультет сьогодні — це навчальний науково-виробничий комплекс, спроможний вирішувати різні питання професійної підготовки суднових і берегових інженерів-механіків високої кваліфікації, рівень яких відповідає світовим вимогам. У навчанні використовується реальне суднове устаткування, локальні системи управління, комп'ютерні системи.

Основною частиною процесу підготовки фахівців морського флоту є виробничі практики, під час яких студенти набувають навички і досвід роботи в машинному відділенні, судноремонтних і суднобудівних заводах, науково-дослідних організаціях, судноплавних компаніях. Плавальну практику студенти проходять в українських та іноземних компаніях. А для механіків берегових служб організована судноремонтна технологічна практика на судноремонтних заводах і суднобудівних підприємствах Одеси, Іллічівська, Кілії, Миколаєва та Херсона.

Декан судномеханічного факультету

Шумило
Олександр Миколайович
 

кандидат технічних наук,
доцент

Положення про факультет

Режим роботи деканату судномеханічного факультету

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.30

технічна перерва: 12.00 - 13.00

Контакти деканату судномеханічного факультету

65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ауд. 134 стар. корп., ОНМУ.

тел .: + 38 (048) 728-31-27

Наверх