Запрошуємо студентів ОНМУ денної форми навчання взяти участь у Всеукраїнському благодійному конкурсі «Морська справа-2018»! Заявку можна подати до 15 лютого 2018 року тут.

«Морська справа 2018» передбачає 3 етапи. Конкурсантів очікують завдання з точних наук (у лютому 2018), тестування по технічній англійській мові (у березні 2018) і презентації власних проектів перед експертами галузі (у квітні 2018).

Тридцять переможців конкурсу в червні відвідають Міжнародну виставку суднобудівної промисловості й морської справи Posidonia 2018 в Афінах.

На престижному морському форумі українські студенти ознайомляться з трендами й інноваціями в інжинірингових послугах, суднобудуванні, судноремонті, управлінні портами, фінансуванні й страхуванні в галузі, оптичній і вимірювальній апаратурі. Також переможці побачать останні моделі катерів, яхт, швидкісних і маломірних судів, розробки суднових турбін, двигунів, кермових систем. Крім того, у рамках форуму студенти пройдуть майстер-класи й прослухають лекції провідних спеціалістів.

Благодійний Фонд Бориса Колесникова вже 9 років реалізує освітні конкурси для українських студентів технічних спеціальність за напрямках «Авіатор», «Архітектор», «Харчові технології» і «Агро». За ці роки сотні студентів побували на провідних профільних форумах миру в Німеччині, Великобританії, Франції і Японії.

В 2017 році Фонд відкрив новий напрямок – «Морська справа 2018». Його мета – підтримати талановитих українських студентів, які одержують спеціальності, пов'язані з морським і річковим транспортом. У ньому візьмуть участь студенти всіх профільних вузів водного транспорту. Презентація проекту в ОНМУ віідбулася 22 листопада 2017 року.

Президент благодійного Фонду Борис Колесников про старт проекту «Морська справа 2018»: «Морська й річкова галузі є важливої складової економіки України. Ця сфера потребує серйозних реформ і, звичайно ж, кваліфікованих молодих кадрах, які в найближчому майбутньому забезпечать їй стабільний розвиток і залучення інвестицій. Конкурс «Морська справа» підштовхне молодих людей до розробки правильної стратегії розвитку галузі; реалізації їх унікальних проектів з новаторським підходом і досвідом відвідування міжнародних профільних форумів».

Наверх