Конкурс на отримання грантів для молоді для участі в Літній школі з підготовки проектних заявок за програмою ЄС «Горизонт 2020»

Проект RI-LINKS2UA Рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» оголошує конкурс для молодих дослідників на отримання грантів для участі в Літній школі - тренінгу з написання проектних заявок та ознайомлення з концепцією « Відповідальні дослідження та інновації », якій надається великого значення і яка стосується напряму « Наука з суспільством і для суспільства » цієї програми.

Літня школа працюватиме 25–28 вересня 2017 року в Одесі та передбачатиме як лекційну частину, так і групові практичні заняття, а також відвідання інноваційного виробничого підприємства.

До участі в школі запрошуються молоді дослідники й інноватори (віком до 35 років) із дослідницьких установ, вищих навчальних закладів, малих і середніх підприємств, а також представники громадянського суспільства (в тому числі недержавних організацій).

Критерії відбору учасників:

  • наявність вищої освіти;
  • представлення ідеї проекту або дослідницьких інтересів відповідно до напрямів школи-тренінгу («Ресурсні матеріали», «Біотехнологія», «Транспорт», «Наука з суспільством та для суспільства»);
  • вільне володіння англійською мовою (робоча мова Літньої школи – англійська, переклад не передбачено).

Організатори школи покривають витрати на дорогу, проживання (включно зі сніданком) та обіди.

Кінцевий термін подання заявок на участь – 15 липня 2017 року. Результати відбору будуть оприлюднені в першій половині серпня.

Форма заявки та програма Літньої школи розміщені на веб-сайті проекту RI-LINKS2UA https://ri-links2ua.eu/object/call/377 і мають бути заповнені он-лайн.

Із будь-яких питань звертайтеся на електронну поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Наверх