22 лютого 2018 року в Одеському національному морському університеті о 10.00 годині в каб. № 313-л пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади.

В олімпіаді взяли участь 34 студенти за спеціальностями «Транспортні технології» ("Транспортні системи" і "Організація перевезень і управління на транспорті").

    Комплексні завдання студентів складалися з 7 дисциплін спеціальності:
  • логістика (тестове завдання);
  • взаємозв'язок видів транспорту (тестове завдання);
  • пасажирські перевезення (тестове завдання);
  • основи теорії транспортних процесів і систем (тестове завдання);
  • транспортне право (тестове завдання);
  • теорія ймовірностей (задача);
  • дослідження операцій (задача).

Координатори: ст. викл. Дрожжин О.Л. і асист. Перепічка М.Є.

Шановні викладачі та студенти,

запрошуємо Вас на Битву факультетів ОНМУ з брейну, присвячену Дню народження Водного!

Свято гумору та інтелекту відбудеться у понеділок, 14 листопада о 15.00 в 424 аудиторії старого корпусу.

Детальніше

В Одеському національному морському університеті 17 листопада 2016 року о 13:30 в актовій залі відбудеться вистава «Ромео і Джульєтта» за мотивами трагедії Вільяма Шекспіра (переклад Б. Пастернака)

В суботу 22 жовтня 2016 року о 12 годині відбулося перше в цьому навчальному році засідання Клубу для вступників на факультет економіки і управління Одеського національного морського університету.

Декан, провідні викладачі та активні студенти факультету економіки та управління розповіли старшокласникам про надходження і навчанні на ФЕУ, спеціальностях факультету, цікаве студентське життя, перспективи працевлаштування, відповіли на питання, анонсували майбутні засідання Клубу - з підготовки до ЗНО та профорієнтації!

Детальніше.

Запрошуємо вас в суботу 9 липня в 11 годині в ауд.203с Одеського національного морського університету (ОНМУ) (вул.Мечникова, 34) на зустріч з деканом, провідними викладачами, випускниками факультету економіки і управління (ФЕУ) ОНМУ і співробітниками приймальної комісії ОНМУ, які розкажуть про вступ і навчання на ФЕУ та працевлаштування після його закінчення, поділяться найсвіжішою інформацією про правила подачі заяв та особливості вступної кампанії цього року, дадуть відповідь на ваші численні запитання.

Приходьте, буде дуже корисно і цікаво! Приводьте друзів і подруг, батьків і родичів!

Не знаєте як правильно подати заяву? Тоді це відео для вас.

Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за посиланням (сайт буде працювати з 11 липня).

Сторінка 1 із 4

Наверх