Факультет економіки та управління було створено наприкінці 1930 року у складі Одеського інституту інженерів водного транспорту.

Проте 1932 року в результаті структурних перетворень в інституті набір студентів на факультет було тимчасово припинено. А вже 1945 року в Одеському інституті інженерів морського флоту було відроджено економічний факультет. 1953 року його було об'єднано, а пізніше й переведено, з однойменним факультетом Ленінградського інституту інженерів водного транспорту. З 1961 року знову починається підготовка економічних кадрів в ОІІМФ (у складі експлуатаційного факультету). А 1967 року було створено інженерно-економічний факультет, який 1996 року було перейменовано на факультет економіки та управління.

Факультет підтримує тісні зв'язки з провідними організаціями і підприємствами морського і річкового транспорту України та за її межами. На них проходять практику студенти і працюють випускники. Крім того, за замовленнями партнерів науковими діячами факультету виконуються дослідницькі роботи. Для підвищення якості підготовки факультет залучає до проведення навчальних занять висококваліфікованих фахівців морської галузі.

Форма навчання на факультеті — денна і заочна.

Випускники факультету підготовлені до професійної економічної, організаційно-управлінської та дослідницької діяльності в судноплавних компаніях, у морських і річкових портах, на судноремонтних та суднобудівних заводах, в управліннях морськими і річковими шляхами, в управлінні буксирно-рятувального та спеціалізованого флоту, в агентських, фрахтово- брокерських, транспортно-експедиторських і логістичних компаніях, у митних організаціях різного рівня, проектних, науково-дослідних інститутах, у зарубіжних представництвах судноплавних компаній, державних зовнішньоекономічних організаціях, у банках, аудиторських фірмах, в органах державної митної служби України, у страхових, крюїнгових та туристичних компаніях, а також у багатьох інших організаціях водного транспорту і суміжних галузях усіх форм власності.


Декан факультету економіки та управління

Гребенник
Наталя Григорівна

кандидат економічних наук,
доцент

 

Положення про факультет

Режим роботи деканату факультету економіки та управління

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.30

технічна перерва: 12.00 - 13.00

Контакти деканату факультету економіки та управління

65029, м. Одеса,вул. Мечникова, 34, ауд. 505 лаб. корп., ОНМУ.

тел .: + 38 (048) 728-31-24


https://natecon.com

Дистанційна освіта

Наверх