Наші дорогі студенти, вітаємо вас із вашим святом! Ви найкращі, найталановитіші, активні та креативні, творчі та амбітні, прогресивні та цілеспрямовані, відверті та чутливі, впевнені та обізнані, ви є творцями вашої долі! Ми раді бути з вами поруч і допомагати зростати в усьому цьому!

Мрійте, завжди вірте в себе, навіть коли інші не вірять, блокуйте негативні думки, спрямовуйте свої зусилля в бажаному напрямку, не відволікайтеся, зберігайте позитивний настрій, ніколи не недооцінюйте себе - і будь-яка височінь, будь-яка глибина підкориться! І не забувайте про веселощі!

9 листопада ⚓Одеський національний морський університет⚓ відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів 2020 року.

  Школярі, ліцеїсти і гімназисти мали змогу познайомитись з найпопулярнішими спеціальностями не тільки в нашій країні, а й за її межами:
 • ⚡Факультет воднотранспортних і шельфових споруд:
  ✅будівництво та цивільна інженерія
  ✅гідротехнічні будівництво, водна інженерія та водні технології
  ✅архітектура та містобудування
 • ⚡Факультет суднобудування, інформаційних технологій і систематехніки:
  ✅комп’ютерні науки
  ✅суднобудування
  ✅системний аналіз
 • Факультет портового інжинірингу:
  ✅галузеве машинобудування
 • ⚡НН Інститут морського бізнесу:
  ✅економіка
  ✅менеджмент (логістичний; управління проектами)
  ✅підприємництво , торгівля та біржова діяльність (бізнес на транспорті; підприємство - бізнес майбутнього)
  ✅туризм
  ✅транспортні технології
 • ⚡НН Морський гуманітарний інститут:
  ✅філологія
  ✅психологія
  ✅право
 • ⚡НН Інститут морського флоту
  ✅електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  ✅річковий та морський транспорт.

Був представлений також центр міжвузівської освіти та центр освітніх послуг, представники розповіли майбутнім студентам про можливості і переваги данних проектів.

На зустріч прийшли декани і директори факультетів і інститутів, завідувачі кафедр, викладачі та студенти, з якими кожен зміг поговорити особисто.

У актовій залі пройшла зустріч з відповідальним секретарем приймальної комісії, де відвідувачи мали змогу почути про правила прийому в ОНМУ в 2020 році і отримати відповіді на найважливіші питання.

Усі присутні познайомились з творчою молоддю ОНМУ, Радою студентського самоврядування та студією OMNU Life, а в кінці зустрічі пройшла лотерея, у якій кожен зареєстрований мав змогу отримати щасливий номер і виграти пам’ятні подарунки.

Після зустрічі всі бажаючі мали змогу відвідати екскурсію визначними місцям нашого університету.

Одеський національний морський університет має давні традиції співробітництва з Китайською народною республікою. Перші кроки були зроблені ще в 1950 році, коли Одеський інститут морських інженерів почав підготовку кадрів для морської галузі КНР. Потім було укладення прямих договорів з суднобудівними, судноремонтними підприємствами і проектними організаціями такими як, Тянзинская компанія суднобудівної промисловості, Дев'ятий проектно-дослідний інститут, Далянская суднобудівна корпорація. Нашими випускниками наприклад були Ля Інчень, який став академіком Академії наук КНР та Лі Цзянь, який був віце-президентом Всекитайскої кораблебудівної корпорації.

Детальніше...

Студент 2 курсу магістратури факультету портового інжинірингу, ВЛАДЛЕН КОЗЛЮК посів 5-е місце на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед дорослих U23, який відбувся в Будапешті з 31.10.2019 по 04.11.2019. Він досяг цього результату в ваговій категорії "97кг".

Вихователь Владлена - тренер вищої категорії з боротьби греко-римської, старший викладач кафедри "Фізичне виховання та спорт" ОНМУ - Деркач Андрій Валерійович.

К Международному дню студенческого спорта 20 сентября в спортивном зале ОНМУ прошло интересное объединяющее студенчество мероприятие.

  Программой празднования было предусмотрено:
 • проведения спортивных эстафет между факультетами университета;
 • перетягивание каната;
 • настольный теннис;
 • гиревой спорт;
 • подтягивание;
 • стрит-бол;
 • соревнования по гандболу между командой Южной Пальмиры и сборной команды ОНМУ;
 • соревнования по футзалу между сборными командами ОНМУ и ОГАСА.
 • Целью данного мероприятия является пропаганда здорового образа жизни и привлечения к занятиям физической культурой и спортом.

  Со словами приветствия к участникам и болельщиков обратился начальник Одесского областного отделения Комитета по физическому воспитанию и спорту Министерства образования и науки Украины Александр Петрович Тулунжи. А также на празднике, посвященном Международному Дню студенческого спорта выступили победители, таланты первых курсов 2018-2019 гг., Акробатический дует- Демченко Виктория и Виолетта и танцевальная команда "BV Crew". Яркими ведущими стали студенты Анастасия Червоная и Игорь Сербул-Великий. Организаторами масштабного празднования является кафедра "Физическое воспитание и спорт" нашего университета.

  Фото: София Аржаткина «PHOTOEKS PHOTOCLUB" ГПД

Сторінка 1 із 50

Наверх