Институты и факультеты

меню
        Одеський національний морський університет    
 
  Список рекомендованих  
 
Форма навчання: Денна  
Освітньо кваліфікаційний рівень: Бакалавр  
Структурний підрозділ: Економіки і управління  
Шифр та назва напряму: 6.030504 економіка підприємства  
Шифр та назва спеціальності:      
Спеціалізація:    
Хвиля: 1  
 
Бюджет  
 
  Поза конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.05.177.1 Браткевич Павло Павлович 567,5
 
  За конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.09.252.1 Бархоткіна Катерина Володимирівна 625
 
2 6.09.064.1 Вакаренко Валерія Олександрівна 622
 
3 6.09.178.1 Кузьміна Тетяна Василівна 622
 
4 6.07.127.2 Чернишова Лілія Ігорівна 621,5
                                         
        Одеський національний морський університет    
 
  Список рекомендованих  
 
Форма навчання: Денна  
Освітньо кваліфікаційний рівень: Бакалавр  
Структурний підрозділ: Економіки і управління  
Шифр та назва напряму: 6.030601 менеджмент  
Шифр та назва спеціальності:      
Спеціалізація:    
Хвиля: 1  
 
Бюджет  
 
  Поза конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.03.008.3 Півторак Нікіта Ігорович 557
 
  За конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.03.045.2 Шульга Анна Анатоліївна 630,5
 
2 6.01.138.2 Соловей Аліна Сергіївна 626,5
                                         
        Одеський національний морський університет    
 
  Список рекомендованих  
 
Форма навчання: Денна  
Освітньо кваліфікаційний рівень: Бакалавр  
Структурний підрозділ: Юридичний  
Шифр та назва напряму: 6.030401 правознавство   
Шифр та назва спеціальності:      
Спеціалізація:    
Хвиля: 1  
 
Контракт  
 
  Поза конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.07.078.1 Осадчук Наталія Олександрівна 465
 
2 6.05.178.1 Кравченко Юлія Олександрівна 450
 
  За конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.09.078.1 Чернишенко Тетяна Олександрівна 655
 
2 6.06.033.3 Переверза Дар`я Володимирівна 615
 
3 6.07.098.1 Офутіна Катерина Олександрівна 613,5
 
4 6.09.482.2 Щербина Аліна Дмитрівна 612,5
 
5 6.06.020.1 Політова Ангеліна Вікторівна 607,5
 
6 6.09.494.1 Пантилей Олена Павлівна 606
 
7 6.09.324.1 Сероветник Наталія Валеріївна 605
 
8 6.09.672.1 Кос`яненко Єлизавета Вячеславівна 605
 
9 6.09.441.1 Мельников Михайло Миколайович 603
 
10 6.09.473.1 Єфімова Катерина Едуардівна 600,5
 
11 6.09.326.2 Григор`єва Наталія Ігорівна 598
 
12 6.05.006.2 Звоненко Олена Русланівна 597
 
13 6.04.186.1 Аруцева Поліна Володимирівна 595
 
14 6.01.023.1 Пушкарьова Альона Вікторівна 593,5
 
15 6.09.416.1 Божданов Олександр Ігорович 593,5
 
16 6.09.624.1 Амірова Еліна Олександрівна 593,5
 
17 6.03.073.2 Синіка Олексій Володимирович 593
 
18 6.09.450.2 Жадовець Альбіна Павлівна 592,5
 
19 6.09.629.1 Тесленко Марина Ігорівна 592
 
20 6.07.179.1 Міндрова Марія Олександрівна 591
 
21 6.04.120.1 Комарницька Катерина Валеріївна 590
 
22 6.09.518.3 Вацик Анна Германівна 590
 
23 6.09.073.1 Штаадзе Тамара Олександрівна 589,5
 
24 6.09.296.1 Чушанкова Валерія Станіславівна 589,5
 
25 6.09.095.1 Безверхня Юлія Григорівна 589
 
26 6.07.120.1 Красношлик Анастасія Олександрівна 588,5
 
27 6.05.132.3 Львов Олександр Євгенійович 588,5
 
28 6.02.023.3 Карасюк Катерина Володимирівна 587
 
29 6.09.394.1 Глебова Анастасія Сергіївна 586
 
30 6.07.043.1 Анісімова Юлія Олександрівна 585,5
 
31 6.09.040.2 Носкачова Євгенія Олексіївна 585
 
32 6.01.006.2 Жукова Діана Геннадіївна 584,5
 
33 6.09.684.1 Манічева Світлана Олександрівна 583
 
34 6.09.075.1 Аскерова Марія Дмитрівна 582,5
 
35 6.04.061.1 Канівець Кіріл Петрович 582
 
36 6.09.511.1 Калмакан Анна Олександрівна 582
 
37 6.06.004.1 Степаненко Маргарита Віталіївна 580
 
38 6.09.344.1 Вороніна Анастасія Валеріївна 580
 
39 6.09.579.1 Федорова Ксенія Георгіївна 580
 
40 6.09.345.1 Канішевський Роман Дмитрович 579,5
 
41 6.09.712.1 Мельниченко Анастасія Геннадіївна 579,5
 
42 6.06.086.2 Антіпова Владислава Геннадіївна 578,5
 
43 6.09.417.1 Медведюк Катерина Олександрівна 578
 
44 6.06.091.1 Чорнобай Марія Георгіївна 577,5
 
45 6.01.040.3 Чіканчі Кристина Анатоліївна 576,5
 
46 6.09.783.1 Луцик Володимир Борисович 576
 
47 6.09.218.1 Кравченко Анна Михайлівна 575,5
 
48 6.09.013.1 Білоус Єгор Євгенович 575
                                         
 
  Список рекомендованих  
 
Форма навчання: Денна  
Освітньо кваліфікаційний рівень: Бакалавр  
Структурний підрозділ:    
Шифр та назва напряму: 6.050702 електромеханіка  
Шифр та назва спеціальності:      
Спеціалізація:    
Хвиля: 1  
 
Бюджет  
 
  Поза конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.05.199.2 Сущенко Роман Костянтинович 556,5
 
2 6.05.078.2 Кирилюк Кирило Ігорович 476
 
  За конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.01.054.1 Попов Данило Юрійович 630
 
2 6.04.074.2 Земляний Андрій Олександрович 618,5
 
3 6.06.126.2 Постолов Михайло Юрійович 611
 
4 6.05.149.1 Грушка Артур Юрійович 605
 
5 6.06.067.3 Ренькас Олександр Вячеславович 600
 
6 6.05.213.2 Зав`ялов Євген Сергійович 598,5
 
7 6.01.082.2 Чайка Андрій Іванович 598
 
8 6.03.050.1 Марінов Іван Костянтинович 597
 
9 6.04.105.3 Нечипоренко Вадим Володимирович 595
 
10 6.01.016.3 Бабій Юрій Сергійович 590,5
 
11 6.01.037.2 Захаріков Володимир Олександрович 589,5
 
12 6.01.108.2 Юдін Руслан Геннадійович 586
 
13 6.04.009.2 Мороз Дмитро Володимирович 585
                                         

Страница 3 из 4

Объявления

Новости

Международные партнеры

Образовательные порталы

Go to top