Институты и факультеты

меню
        Одеський національний морський університет    
 
  Список рекомендованих  
 
Форма навчання: Денна  
Освітньо кваліфікаційний рівень: Бакалавр  
Структурний підрозділ: Судномеханічний  
Шифр та назва напряму: 6.070104 морський та річковий транспорт  
Шифр та назва спеціальності:      
Спеціалізація:    
Хвиля: 1  
 
Бюджет  
 
  Поза конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.05.199.1 Сущенко Роман Костянтинович 556,5
 
2 6.05.025.1 Горобій Владислав Валерійович 519,5
 
3 6.05.078.1 Кирилюк Кирило Ігорович 476
 
  За конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.01.054.2 Попов Данило Юрійович 630
 
2 6.05.066.1 Крохмаль Орест Вікторович 612
 
3 6.05.149.3 Грушка Артур Юрійович 605
 
4 6.02.029.3 Маркитан Тимофій Михайлович 601,5
 
5 6.05.213.1 Зав`ялов Євген Сергійович 598,5
 
6 6.07.109.1 Шевченко Андрій Ігорович 596
 
7 6.04.105.1 Нечипоренко Вадим Володимирович 595
 
8 6.07.110.2 Дроговоз Артем Володимирович 592
 
9 6.06.109.1 Безусов Данило Миколайович 591
 
10 6.05.230.1 Цапенко Кирило Олегович 591
 
11 6.05.180.1 Поляков Антон Костянтинович 590,5
 
12 6.01.037.1 Захаріков Володимир Олександрович 589,5
 
13 6.05.065.2 Федоров Вадим Олегович 586,5
 
14 6.01.108.1 Юдін Руслан Геннадійович 586
 
15 6.04.009.1 Мороз Дмитро Володимирович 585
 
16 6.01.059.1 Костюк Дмитро Сергійович 579,5
 
17 6.04.048.1 Чабаненко Євгеній Анатолійович 579
 
18 6.03.061.1 Трошин Кирило Антонович 579
 
19 6.02.013.2 Скворцов Андрій Олександрович 578,5
 
20 6.02.028.2 Осколков Михайло Юрійович 578,5
 
21 6.07.203.1 Харченко Ігор Віталійович 573
 
22 6.06.092.2 Байков Дмитро Костянтинович 571,5
 
23 6.07.044.1 Головенько Владислав Юрійович 570,5
 
24 6.07.072.2 Брайловський Олександр Сергійович 563,5
 
25 6.02.078.1 Митнік-Гонта Сергій Олексійович 563
 
26 6.01.007.1 Гараш Сергій Ігорович 559
 
27 6.01.021.1 Гумінський Олександр Олександрович 558,5
 
28 6.04.157.2 Маслов Дмитро Володимирович 557,5
 
29 6.01.015.1 Пилявець Олександр Олександрович 557
 
30 6.05.138.1 Тарандюк Денис Юрійович 556
 
31 6.06.055.1 Тихонов Віктор Михайлович 555
 
32 6.07.025.1 Покуса Гліб Михайлович 553
 
33 6.05.109.1 Литинський Дмитро Олексійович 552,5
 
34 6.05.236.1 Березовський Дмитро Миколайович 552
 
35 6.01.064.1 Пастушенко Дмитро Андрійович 549,5
 
36 6.04.016.1 Михайленко Олександр Андрійович 548
 
37 6.07.056.1 Таран Віталій Юрійович 546,5
                                         
        Одеський національний морський університет    
 
  Список рекомендованих  
 
Форма навчання: Денна  
Освітньо кваліфікаційний рівень: Бакалавр  
Структурний підрозділ: Портового інжинірингу  
Шифр та назва напряму: 6.050503 машинобудування  
Шифр та назва спеціальності:      
Спеціалізація:    
Хвиля: 1  
 
Бюджет  
 
  Поза конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.04.068.2 Кожухарь Ірина Олександрівна 522
 
2 6.06.162.3 Пилипенко Михайло Сергійович 516,5
 
3 6.03.052.2 Колесніченко Сергій Віталійович 515,5
 
  За конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.07.160.2 Крупський Андрій Михайлович 642
 
2 6.04.067.3 Заноха Ганна Геннадіївна 618
 
3 6.05.063.3 Мороз Ярослав Ігорович 613,5
 
4 6.05.066.3 Крохмаль Орест Вікторович 612
 
5 6.02.029.2 Маркитан Тимофій Михайлович 601,5
 
6 6.06.067.2 Ренькас Олександр Вячеславович 600
 
7 6.04.162.2 Біслічук Владислав Олександрович 594,5
 
8 6.09.637.1 Мунтян Олександр Юрійович 593
 
9 6.04.015.2 Музика Андрій Віталійович 590
 
10 6.07.109.3 Шевченко Андрій Ігорович 589,5
 
11 6.09.194.1 Аврамогло Оксана Віталіївна 588
 
12 6.04.062.1 Александрович Дар`я Владиславівна 587,5
 
13 6.05.189.2 Решетнюк Олександр Сергійович 587,5
 
14 6.05.065.3 Федоров Вадим Олегович 586,5
 
15 6.07.205.3 Деревенко Олег Анатолійович 586,5
 
16 6.01.108.3 Юдін Руслан Геннадійович 586
 
17 6.05.057.1 Мунтян Сергій Сергійович 585,5
 
18 6.09.529.3 Капранов Кирило Валерійович 585,5
 
19 6.09.759.1 Ротар Микита Вікторович 582,5
 
20 6.05.033.3 Ронікер Павло Юрійович 581
 
21 6.04.118.2 Савченко Валентин Миколайович 581
 
22 6.04.048.3 Чабаненко Євгеній Анатолійович 579
 
23 6.06.124.3 Брижук Олександра Романівна 577,5
 
24 6.01.012.1 Бублік Ігор Вячеславович 576,5
 
25 6.09.240.1 Алескєрова Мар`ям Теймурівна 576
 
26 6.06.109.3 Безусов Данило Миколайович 575
 
27 6.09.087.2 Черкез Марина Іванівна 574
 
28 6.04.179.3 Проворський Владислав Ігорович 573,5
 
29 6.09.285.3 Мирошниченко Ксенія Михайлівна 571
 
30 6.07.144.1 Вінтіла Володимир Петрович 571
 
31 6.03.076.3 Карімова Анна Ігорівна 570,5
 
32 6.05.131.3 Блідченко Олександр Олександрович 564,5
 
33 6.07.072.3 Брайловський Олександр Сергійович 563,5
 
34 6.07.157.3 Кулік Ірина Сергіївна 563,5
 
35 6.07.114.3 Афанасенко В`ячеслав Олександрович 562,5
 
36 6.04.171.1 Суханов Ілля Володимирович 561,5
 
37 6.02.010.3 Воронкова Сабіна Рашидівна 561
                                         
        Одеський національний морський університет    
 
  Список рекомендованих  
 
Форма навчання: Денна  
Освітньо кваліфікаційний рівень: Бакалавр  
Структурний підрозділ: Кораблебудівний  
Шифр та назва напряму: 6.050101 комп’ютерні науки  
Шифр та назва спеціальності:      
Спеціалізація:    
Хвиля: 1  
 
Бюджет  
 
  Поза конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.03.008.2 Півторак Нікіта Ігорович 557
 
2 6.05.199.3 Сущенко Роман Костянтинович 556,5
 
3 6.05.177.2 Браткевич Павло Павлович 553,5
 
4 6.07.139.3 Чала Вероніка Геннадівна 527
 
5 6.07.002.3 Гудима Ніна Ігорівна 526,5
 
6 6.06.162.1 Пилипенко Михайло Сергійович 516,5
 
7 6.03.052.3 Колесніченко Сергій Віталійович 515,5
 
8 6.03.075.2 Січкар Анастасія Олександрівна 503
 
  За конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.01.029.3 Ісламова Маргарита Олександрівна 638,5
 
2 6.09.131.1 Сорокіна Поліна Юріївна 638,5
 
3 6.04.006.1 Техов Олексій Леонідович 630,5
 
4 6.09.503.1 Бурдейний Андрій Михайлович 630
 
5 6.02.022.1 Астафьєва Віра Андріївна 623,5
 
6 6.04.093.1 Хмельовська Анастасія Олександрівна 622,5
 
7 6.07.127.1 Чернишова Лілія Ігорівна 622
 
8 6.01.042.3 Соломахіна Катерина Сергіївна 620
 
9 6.05.183.1 Сохацький Станіслав Павлович 618
 
10 6.07.034.2 Білогорська Альона Олегівна 616,5
 
11 6.03.074.2 Федорончук Богдан Валерійович 616
 
12 6.05.063.2 Мороз Ярослав Ігорович 613,5
 
13 6.09.706.1 Захарченко Ірина Сергіївна 611
 
14 6.04.065.3 Беззуб Анна Сергіївна 610,5
 
15 6.02.032.2 Дубовий Роман Володимирович 608,5
 
16 6.07.006.1 Бушнєва Олена Ігорівна 608
 
17 6.09.767.1 Бурдейний Євген Ігорович 607,5
 
18 6.09.119.1 Дехтеренко Інна Сергіївна 606,5
 
19 6.05.237.1 Субко Єлизавета Романівна 606
 
20 6.09.695.1 Кушніренко Анастасія Данилівна 605,5
 
21 6.09.390.1 Вербицький Юрій Вікторович 605
 
22 6.09.292.1 Дитинюк Андрій Сергійович 603,5
 
23 6.02.042.2 Рабін Борис Владиславович 601,5
 
24 6.09.618.1 Вандрович Євген Юрійович 601
 
25 6.09.081.3 Коваленко Алла Юріївна 600
 
26 6.09.485.2 Чеботар Анна В`ячеславівна 600
 
27 6.09.482.1 Щербина Аліна Дмитрівна 599,5
 
28 6.09.744.1 Черниш Юрій Віталійович 598
 
29 6.04.121.1 Міногіна Наталя Михайлівна 597
 
30 6.09.169.1 Манічева Світлана Олександрівна 596,5
                                         
        Одеський національний морський університет    
 
  Список рекомендованих  
 
Форма навчання: Денна  
Освітньо кваліфікаційний рівень: Бакалавр  
Структурний підрозділ: Транспортних технологій і систем  
Шифр та назва напряму: 6.070101 транспортні технології  
Шифр та назва спеціальності:      
Спеціалізація:    
Хвиля: 1  
 
Бюджет  
 
  Поза конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.03.008.1 Півторак Нікіта Ігорович 557
 
2 6.05.177.3 Браткевич Павло Павлович 553,5
 
3 6.07.062.1 Буша Олеся Степанівна 545,5
 
4 6.07.139.1 Чала Вероніка Геннадівна 527
 
5 6.07.002.1 Гудима Ніна Ігорівна 526,5
 
6 6.04.068.1 Кожухарь Ірина Олександрівна 522
 
7 6.05.025.3 Горобій Владислав Валерійович 519,5
 
  За конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.06.045.1 Бочарова Майя Юріївна 648
 
2 6.09.476.1 Радецький Тимофій Сергійович 644,5
 
3 6.03.045.1 Шульга Анна Анатоліївна 642
 
4 6.01.029.2 Ісламова Маргарита Олександрівна 638,5
 
5 6.07.160.1 Крупський Андрій Михайлович 638
 
6 6.09.591.1 Хлівненко Михайло Вікторович 633
 
7 6.01.138.1 Соловей Аліна Сергіївна 626,5
 
8 6.02.022.2 Астафьєва Віра Андріївна 623,5
 
9 6.04.093.2 Хмельовська Анастасія Олександрівна 622,5
 
10 6.07.127.3 Чернишова Лілія Ігорівна 622
 
11 6.03.022.1 Поважнюк Владислав Ігорович 620,5
 
12 6.01.042.1 Соломахіна Катерина Сергіївна 620
 
13 6.05.183.3 Сохацький Станіслав Павлович 618
 
14 6.05.051.1 Антонян Маріанна Арташесівна 617,5
 
15 6.07.162.2 Павлютіна Анна Володимирівна 617
 
16 6.07.034.1 Білогорська Альона Олегівна 616,5
 
17 6.03.074.1 Федорончук Богдан Валерійович 616
 
18 6.03.087.1 Ревенко Оксана Вікторівна 614
 
19 6.09.084.1 Ольгін Даніїл Олегович 613,5
 
20 6.05.063.1 Мороз Ярослав Ігорович 613,5
 
21 6.09.058.1 Парфенов Василь Юрійович 613
 
22 6.07.098.3 Офутіна Катерина Олександрівна 612,5
 
23 6.05.112.1 Мошун Юлія Сергіївна 612,5
 
24 6.09.552.1 Турчинський Дмитро Юрійович 612,5
 
25 6.05.066.2 Крохмаль Орест Вікторович 612
 
26 6.06.126.1 Постолов Михайло Юрійович 611
 
27 6.09.706.2 Захарченко Ірина Сергіївна 611
 
28 6.04.065.1 Беззуб Анна Сергіївна 610,5
 
29 6.06.176.1 Ілієвська Катерина Вячеславівна 608,5
 
30 6.02.032.1 Дубовий Роман Володимирович 608,5
 
31 6.09.033.1 Голубчук Ігор Миколайович 606,5
 
32 6.05.237.2 Субко Єлизавета Романівна 606
 
33 6.09.273.3 Асатрян Аліна Артурівна 606
 
34 6.09.521.1 Кушніренко Анастасія Данилівна 605,5
 
35 6.09.608.1 Абдул Катерина Азізівна 605,5
 
36 6.07.026.1 Гуйван Єлизавета Андріївна 605
 
37 6.09.737.1 Панін Петро Дмитрович 605
 
38 6.03.026.3 Стрельбицька Єлизавета Русланівна 603,5
 
39 6.09.045.1 Якименко Вікторія Юріївна 603
 
40 6.07.027.1 Гінкул Вікторія Юріївна 602
 
41 6.09.689.1 Гусєва Тетяна Андріївна 602
 
42 6.02.029.1 Маркитан Тимофій Михайлович 601,5
 
43 6.02.042.1 Рабін Борис Владиславович 601,5
 
44 6.09.479.1 Лінкевич Тетяна Іванівна 601
 
45 6.09.238.1 Кушпіт Ольга Петрівна 600,5
 
46 6.09.081.1 Коваленко Алла Юріївна 600
 
47 6.06.067.1 Ренькас Олександр Вячеславович 600
 
48 6.09.485.1 Чеботар Анна В`ячеславівна 600
 
49 6.09.753.3 Семенець Дмитро Валерійович 599
 
50 6.05.213.3 Зав`ялов Євген Сергійович 598,5
 
51 6.09.023.1 Деде Ірина Володимирівна 598
 
52 6.01.002.1 Павлюк Крістіна Вячеславівна 598
 
53 6.01.082.1 Чайка Андрій Іванович 598
 
54 6.06.007.1 Тесля Анастасія Олександрівна 597,5
 
55 6.09.434.2 Казьмін Владислав Ігорович 597,5
                                         

Страница 2 из 4

Объявления

Новости

Международные партнеры

Образовательные порталы

Go to top